Transport międzynarodowy

Umożliwia płynne odbiory i dostawy towarów na terenie całej Unii Europejskiej (Niemcy, Francja, Polska i inne kraje). Zapewnia przewóz ładunków bezpośrednio pomiędzy poszczególnymi państwami zagranicznymi, oraz docelowe rozładunki w Polsce. Organizujemy transport krajowy, zagraniczny, przeprowadzki, przesyłki ekspresowe i pozostałe usługi transportowe i spedycyjne, cechuje nas szybkość, punktualność, troska o powierzony towar i dostawę we właściwe miejsce. Współpracujemy z wieloma Firmami, w których wzbudziliśmy zaufanie i chęć współpracy. Jeśli stawiają Państwo na profesjonalizm, rzetelność, szybkość realizacji i atrakcyjne ceny, nasza oferta na pewno sprosta wszelkim oczekiwaniom. Każda przesyłka ubezpieczona jest wysoką polisą a towary są należycie zabezpieczane, zapewniamy całodobową ochronę. 

Szanując Państwa czas i pieniądze, świadczymy ładunki całopojazdowe, jak również i transport drobnicowy, a więc standardowe ,,doładunki”. W ten sposób tworzymy najlepszą z możliwych alternatywę, gdy wszelkie terminy są napięte, a nam zależy na jak najniższych kosztach. 

Zawsze dobieramy ofertę indywidualnie dla każdego Klienta. To co Państwo sobie życzą, z pewnością będzie dane. Dla nas ważna jest owocna współpraca, pełne zadowolenie i najwyższa jakość usług. Mamy nadzieję, iż uda się nam to pokazać, wchodząc z Państwem w długoletnią współpracę. 

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że jakość usług i pełne oddanie Klientowi jest najważniejsze, dlatego też można nam zaufać. Z pewnością spełnimy Państwa oczekiwania…